Blog

Kam se sutí ve velkoměstě

Potřebujete rekonstruovat, ale nevíte, kam se sutí? Stavební práce uprostřed města mohou vypadat komplikovaně. Nikde není dostatek prostoru pro auta, nářadí ani stavební materiál. Samostatným problémem je potom suť – kam s ní?

Rekonstrukce ve městě bez komplikací

Odvoz suti v Praze, která patří mezi naše největší velkoměsta, nemusí být vůbec žádný problém. Není nutné zahlcovat popelnice na komunální odpad, abyste se odpadu ze stavby mohli pohodlně zbavit. My vám poskytneme kontejner na suť, který přistavíme na smluvené místo v den, kdy ho budete potřebovat a po skončení prací jej zase odvezeme. Následně se postaráme o ekologickou likvidaci stavební suti. Ať už potřebujete zajistit odvoz suti v Praze 4, nebo i v jiné části města, na nás se můžete spolehnout.

Při stavebních pracích vzniká mnoho odpadu, nejen suť, cihly a plastové komponenty. Odvoz zeminy v Praze se může zdát jako něco nemyslitelného. Jste uprostřed města, kde vás obklopují samé velké stavby, silnice a rušný provoz, přesto je třeba výkopy provést. Rekonstrukce a stavební práce ve městě se někdy mohou zdát jako velmi těžko proveditelné. My vám pomůžeme zbavit se veškerého odpadu ze stavby, včetně zeminy. Pro vaši stavbu nebo rekonstrukci zajistíme kontejner na stavební suť, takže si nebudete muset dělat starosti s její likvidací.

Recyklace stavební suti? Vyplatí se

Cena kontejneru na suť vás rozhodně nemusí strašit. Pronájem kontejneru je nejjednodušším řešením, jak se zbavit odpadního materiálu ze stavby, ať už z hlediska ekologie, nebo osobního pohodlí. Vyhazovat suť do kontejneru na směsný odpad se nevyplácí. Nejen, že je objemná a zabírá prostor, ale především tam vůbec nepatří. My odpad odvezeme na příslušné místo, kde bude roztříděn a recyklován. Díky tomu bude možné materiál opět využít ke stavbě dalších budov. Naše firma nabízí odvoz suti v Praze-východ i v okolí hlavního města.

Similar Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *